PUMP IT TOUR

Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack, to pierwsze wydarzenie tego typu w naszym kraju. Impreza, która zapoczątkuje zupełnie nowe, sportowe możliwości rozwoju przed wszystkimi użytkownikami torów pumptrack.

Gotowy podjąć się wyzwania?

Bike-par-kasina-wlasciwe

Historia PumpTrack

W 2004 roku pierwszy w Stanach Zjednoczonych Pumptrack wybudował Steve Wentz, na zapleczu swojego rowerowego sklepu. Zainteresowanie tą dyscypliną wzrasta z dnia na dzień. To skłoniło nas do stworzenia możliwości zdobycia Pucharu i tytułu Mistrza Polski PumpTrack.

Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack​

Powstał przy współpracy z Polskim Związkiem Kolarstwa(PZKol). Mieliśmy przyjemność je zorganizować 2 sierpnia 2020 roku w mieście Rzyki. Charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i wysokim poziomem organizatorskim. Dopingujący widzowie odgrywają najważniejszą rolę podczas zawodów rowerowych.

zdjecie4-min

Czy masz to czego potrzeba, aby zostać Mistrzem Polski?

Od tego tytułu dzieli Cię jedno kliknięcie.
Wybierz edycję, zapisz się i wypompuj sobie wygraną!

Pobierz ofertę

modułowych torów pumptrack

Rzyki - Czarny Groń

Czarny Groń powiększył swoje liczne atrakcje o wybudowanie infrastruktury sportowej, jaką jest tor pumptrack. Lecz nie taki zwyczajny. Na tym torze poznamy różne typy nawierzchni. To właśnie tam znajdują się nasze modułowe elementy, które idealnie łączą się z powierzchnią asfaltową. Ten tor musicie sprawdzić sami!

Kasina - odwołana

Niestety w związku z zakwalifikowaniem powiatu limanowskiego do czerwonej strefy jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję zawodów PUMP IT TOUR - Puchar i Mistrozstwa Polski Pumptrack w Bike Park Kasina.

Wiemy jednak, że w przyszłym roku wrócimy z podwójną siłą!

Wrocław

Tor pumptrack zlokalizowany na Wzgórzu Andersa we Wrocławiu został oddany do użytku w 2017 roku i został zrealizowany z inicjatywy Fundacji KULT w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Jego powierzchnia jezdna jest w całości wykonana z asfaltu. Kształt toru umożliwia ściganie się zawodników w formule Dual. Główny tor ma około 200 m długości, a obok niego znajduję się mini pumptrack dla dzieci.

Wrocław jest miastem spotkań. Więc spotkajmy się we Wrocławiu na wzgórzu Andersa, aby wziąć udział w trzeciej edycji PUMP IT TOUR – Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack!

Zapisz się już dziś!

Wrocław - (data w trakcie ustaleń)